Tkane wykładziny winylowe WISE – FAQ

WISE FAQ
OGÓLNE

Czy mogę kupować bezpośrednio w siedzibie firmy Wise?
Firma Wise jest reprezentowana na całym świecie przez wyłącznych partnerów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres robert@konkretflooring.com.pl

Gdzie powstają produkty Wise i ile czasu zajmuje dostawa?
Studio projektowe Wise znajduje się w Atenach w Grecji. Wszystkie produkty są projektowane i wykańczane w Grecji, produkowane w Chinach, gdzie mamy pełną kontrolę jakości na każdym etapie procesu, przy użyciu maszyn opracowanych i dostosowanych do naszej własnej produkcji. Jeśli materiał jest w magazynie, czas dostawy wynosi od jednego do dwóch tygodni. Jeśli materiał ma być wyprodukowany, czas dostawy może wynieść do sześciu tygodni. Wise posiada magazyn centralny w Aspropyrgos (Ateny / Grecja) oraz w Szanghaju.

Gdzie mogę zdobyć próbki Wise?
Możesz zamówić bezpłatne próbki, wysyłając wiadomość e-mail na adres robert@konkretflooring.com.pl lub skorzystać z formularza dostępnego w stronach poszczególnych kolekcji

Jaki jest skład produktów Wise?
Tkane wykładziny winylowe Wise są wykonane z tkanych, wytłaczanych przędz winylowych. W przypadku podłóg w2w i niestandardowych mat podłogowych te tkane tkaniny są przyklejone do miękkiej, sprężystej poduszki poliuretanowej. W przypadku podłóg z płytek są one przyklejane do systemu spodu z płytek winylowych.

Czy Wise nadaje się do intensywnego użytkowania?
Tak. Podłoga Wise jest testowana zgodnie z normą EN 15114 dla tekstylnych wykładzin podłogowych i jej klasyfikacją naprężeń, zgodnie z normą EN685. Podłogi są podzielone na różne klasy ze względu na ich odporność na zużycie: klasa 31 dla ruchu o małym natężeniu, klasa 32 dla ruchu umiarkowanego i klasa 33 dla ruchu ciężkiego. Wszystkie kolekcje Wise mają klasę 33, co oznacza, że ​​nadają się do hoteli, sklepów i biur. Klasa 33 jest zalecana do obszarów o dużym natężeniu ruchu, takich jak sklepy, biura na planie otwartym i hale publiczne.
Wise Flooring nie jest matą wejściową i nie zatrzymuje wilgoci ani brudu przed śledzeniem w pomieszczeniach. Wręcz przeciwnie, podłogę Wise należy uzupełnić skutecznym systemem przedpokoju, który zatrzymuje brud i wilgoć przy drzwiach.

Czy Wise jest przyjazny dla środowiska?
Wise zobowiązuje się do poprawy naszego śladu węglowego. Dla nas bycie ekologicznym nie jest narzędziem marketingowym, ale zobowiązaniem do zmiany, która uznaje złożone wzajemne relacje, które pozwalają naszemu społeczeństwu iść naprzód, razem.

Czy mogę używać Wise w kuchni lub łazience?
Maty tkane mogą być używane w kuchni lub łazience, ale najlepiej nadają się do suchych powierzchni i powinny być suszone powietrzem, jeśli podłoże zamoknie. Nie pozostawiaj na wilgotnej powierzchni przez dłuższy czas bez wysuszenia powietrzem.

Czy Wise nadaje się do szpitali, placów zabaw?
Tak, w gabinetach zabiegowych, korytarzach, pokojach gościnnych, stołówkach i innych miejscach publicznych. Wise nie jest zalecane w salach operacyjnych.
Tak, Wise można również używać na placach zabaw, przedszkolach, salach zabaw. Struktura jest miękka i gładka.SPECYFIKACJA

Jaka jest szerokość i długość rolek i płytek?
Szerokość rolki 200 cm.
Standardowa płytka ma wymiary 50 x 50 cm.

Jaka jest waga rolek i płytek?
Waga w2w wynosi 2,5 kg / m²
. Waga płytki wynosi 3,5 kg / m²

Czy Wise nadaje się do rolek krzeseł?
Tak, używaj krzeseł z twardymi kółkami (poliamid). Jeśli nie, musisz użyć uszczelniacza PU lub przezroczystej maty.

Czy kolor z czasem blaknie wraz ze światłem?
Wszystkie produkty blakną w bezpośrednim świetle słonecznym. Jednak nasze produkty są odporne na blaknięcie i będą służyć lata przed wyblaknięciem.

Jaka jest redukcja hałasu uderzeniowego?
22 db to nasza główna zaleta.INSTALACJA I KONSERWACJA

Czy mogę samodzielnie zainstalować Wise?
Wise musi zostać zainstalowany przez profesjonalnego instalatora. W przeciwnym razie gwarancja producenta nie będzie obowiązywać.

Czy podłogę Wise można montować na materiałach takich jak sklejka, beton lub jakikolwiek inny rodzaj podłogi?
Jest to ważne w przypadku wyrównanego podłoża, aby uzyskać dobry wynik. Upewnij się, że użyty klej jest kompatybilny z winylem i podłożem.

Jakiego kleju należy użyć i gdzie go znaleźć?

Do montażu dedykujemy chemię UZIN

Czy szwy są widoczne po montażu?
Tkane wykładziny winylowe Wise są zaprojektowane w taki sposób, aby przy prawidłowym (profesjonalnym) montażu nie były widoczne żadne szwy. Spawanie na zimno jest koniecznością dla w2w.

Jakie są sposoby czyszczenia i konserwacji podłogi?
Wise jest łatwa w pielęgnacji: za pomocą odkurzacza, szczotki do szorowania i odplamiacza można zaspokoić 99% potrzeb związanych z czyszczeniem.